Kto som?

Poďme sa spoznať…

Kto som?

Poďme sa spoznať…

Som Alena a špecializujem sa na technickú podporu online biznisu. Ty tvoríš obsah pre svoj biznis a ja sa Ti postarám o technické zabezpečenie.

Som Alena a špecializujem sa na technickú podporu online biznisu. Ty tvoríš obsah pre svoj biznis a ja sa Ti postarám o technické zabezpečenie.

Čo bolo na začiatku?

Na začiatku bol jeden zápisník… a jeden projekt…

Som autorkou projektu TODY journal.  Prostredníctvom neho som chcela hravou formou predstaviť deťom svet journalingu. Tvorím autorské zápisníky, denníky a pamätníky.

Práve vďaka môjmu vlastnému projektu som sa ponorila do tajov online biznisu. Naučila som sa pracovať s rôznymi platformami, aplikáciami či sociálnymi sieťami. Práca na mojom vlastnom projekte je to, čo ma „núti“ stále sa priebežne vzdelávať a zdokonaľovať. Absolvovala som množstvo kurzov a tiež hodiny samo-vzdelávania.

Pri svojej práci som si uvedomila, v čom som dobrá a v čom menej. Sama preto na činnosti, ktoré neviem robiť, respektíve nerobím ich „s radosťou“, využívam služby iných ľudí. Vďaka tomu dokážem dokonale pochopiť aj teba z pozície klienta.

V čom som dobrá a s čím Ti viem pomôcť?

Bežne sa mi stávalo, že ma kamarátky a známi prosili o pomoc pri rôznych činnostiach súvisiacich s webstránkou, rôznymi technickým prepojeniami aplikácií či nastaveniami rôznych systémov. To, čo sa im zdalo častokrát komplikované, mne trvalo „dva kliky“. Uvedomila som si, že presne toto je „TO“, čo ma napĺňa, robím to dobre a som pri daných činnostiach v tzv. „flow“.

Po uvedomení týchto vecí mi bolo jasné, že okrem môjho vlastného projektu chcem  pomáhať malým podnikateľom v online biznise a odbremeniť ich od činností, ktoré im možno nedávajú zmysel, nevedia ich alebo nechcú robiť a hlavne ich „okrádajú“ o drahocenný čas.

Aká som?

Považujem sa za zodpovedného človeka so zmyslom pre detail a precíznosť. Som kreatívna a mám rada nové výzvy a inovatívne riešenia. Rada sa vzdelávam a učím nové veci – obzvlášť zo sveta online marketingu, tvorby webstránok a celkovo trendov online biznisu. Mám organizačné schopnosti, ktoré využívam ako v pracovnom, tak i v súkromnom živote. Dokážem pohotovo reagovať na nečakané situácie a snažím sa ich vyriešiť s presvedčením, že všetko sa dá.

Vo voľnom čase sa venujem svojej rodine a psovi. Rada trávim voľný čas prechádzkami v prírode, alebo pri rekreačnom športovaní (plávanie, lyžovanie, bicykel či korčule). Okrem toho rada relaxujem pri tvorivých aktivitách.

Zostaňme v spojení: